Xperia T4 Ultra Yakın Bir Tarihte Geliyor

0
1791

Sony’nin tasarımı ile beğeni toplayan, uygun fiyatlı orta segment akıllı telefon Xperia T4 Ultra, çok yakın bir tarihte geliyor. Sony Xperia T4 Ultra hakkında ki detaylar haberimizde… Sony’nin Mayıs ayında karşımıza çıkan Lavender kod adlı ve sıfır çerçeveye sahip akıllı telefon modeli, uzun bir süredir gözükmüyordu.

Uzun bir süredir hakkında haber alamadığımız model, nihayet yeniden gündeme geldi. E5503 kod numarasına sahip Xperia T4 Ultra ismini taşıyacak olan model, tasarımıyla olduğu gibi teknik özellikleriyle de oldukça iddialı. Orta segmentte yer alacak olan Xperia T4 Ultra, Sony içinde bir ilk olacak. Zira Japon firmanın bu kadar ince çerçeveye sahip ilk modeli olacak.
Xperia T4 Ultra Önümüzdeki Ay Tanıtılıyor! Sony’nin orta segmentte yer alacak modeli Xperia T4 Ultra ile tanışmamız ise önümüzdeki ay yani Ağustosayında gerçekleşecek. Modelin fiyat aralığı ise 280 – 300 dolar arasında olması bekleniyor. Xperia T4 Ultra’da yer alaması beklenilen teknik özellikler ise şu şekilde; 5.5 inç büyüklüğünde 401 ppi Full HD ekran, sekiz çekirdekli MediaTek MT-6752 çipset, 2 GB RAM, ön ve arka tarafta çift LED flaş ile desteklenmiş 13 Megapiksel kamera, Çift SIM kart ve LTE desteği. shiftdelete