Sony’den Yeni Xperia Görseli

0
1442
Sony’den yeni Xperia görseli ortaya çıktı! Sony’nin Weibo hesabı yeni Xperia cihazına ait render görüntülerini yayınladı ve tahmin edilene göre bu cihaz Xperia Z4 modeli.
Akıllı telefon üreticileri 2015 yılında tüm kozlarını ortaya koymaya başladı. Galaxy S6 ve One M9’un tanıtılmasından sonra Sony’nin de yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü duyurması bekleniyordu. Ancak diğer amiral gemilerine göre Xperia Z4 hakkında çok az sızıntı haberi ortaya çıkmıştı.
Bugün Sony’nin Weibo hesabı yeni Xperia cihazına ait Render görüntülerini yayınladı. Bu Render’ın Xperia Z4’e ait olabileceği söylentileri bir anda alevlendi. Sony’nin bu söylentilerden sonra Render görselini kaldırması, tasarımın Xperia Z4’e ait olma olasılığını iyice yükseltti.
Xperia Z4’e ait olduğu düşünülen Render’ı inceleyecek olursak, Sony’nin bu yıl da keskin hatlara sahip bir tasarım ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Cihazın ön kamerasında ise flaşın olabilme ihtimali çok yüksek. Cihazın yan bölümlerinde; güç düğmesi, ses kontrol düğmeleri, microSD ve SIM yuvası bulunabilir.

shiftdelete