Samsung Galaxy Note 4 için Yeni Güncelleme

0
1071
Samsung Galaxy Note 4 için yeni güncelleme …Samsung, geçtiğimiz günlerde global olarak yayınladığı Galaxy Note 4 güncellemesini, OTA olarak Türkiye’de de kullanıcılarına vermeye başladı. Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 4 için iyileştirme güncellemeleri vermeye devam ediyor. Android 5.0 Lollipop güncellemesini Aralık ayı içerisinde Galaxy S5 ile beraber alması beklenen Galaxy Note 4, 5.0 gelmeden de bulunduğu sürümde geliştirmelerle karşımıza çıkıyor.
Detaylı olarak daha önce incelediğimiz akıllı telefon, kullanım sürecinde bizlere herhangi bir stabilite sorunu yaşatmadı. Zaten buradaki performans testlerinde de gözüktüğü gibi şimdilik en performanslı Android modellerin başında gelen Note 4, biraz daha performansını iyileştiriyor. 126.27 MB boyutundaki yeni güncelleme, geçtiğimiz günlerde global sürümlere de dağıtılmıştı. Şimdi de OTA olarak Türkiye’deki cihazlara dağıtılmaya başlandı.
Güncellemeyi yüklemek için yazılım güncelleme sekmesine gidip, yeni güncellemeleri kontrol ettirmeyi unutmayın. Cihazın performans konusunda başarısını biraz daha artıran güncelleme, stabiliteyi artırıyor. Ayrıca güvenlik tarafında da bazı iyileştirmeler yapıyor. shiftdelete