Nubia Z9 Çıkar Çıkmaz Tükendi

0
1088

Çin’in dev akıllı telefon üreticilerinden ZTE’nin yeni Nubia Z9 modeli satışa çıkar çıkmaz tükendi. Cihazın detayları ve görseller haberimizde.

Ticaret sektörünün lokomotifi Çin’in en önemli akıllı telefon üreticilerinden biri olan ZTE’nin yeni Nubia Z9 modelleri adeta yok sattı.
ZTE Nubia Z9, Çin’de geçtiğimiz gün Classic, Elite ve Exclusive olmak üzere üç farklı modelde satışa sunuldu. GizmoChina tarafından verilen rapora göre, Nubia Z9’un tüm modelleri 10 dakikadan kısa bir süre içerisinde tamamen tükendi.
Nubia Z9’un Classic versiyonu 565 dolardan, Elite versiyonu 645 dolardan, Exclusive versiyonu ise 726 dolardan satışa sunulmuştu.
Gücünü Snapdragon 810’dan Alıyor
Android 5.0.2 (Lollipop) ile kullanıcıların beğenisine sunulan telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 810’dan alıyor. GPU olarak Adreno 430’un tercih edildiği Nubia Z9’un Classic versiyonunda 3 GB, Elite ve Exclusive versiyonlarında ise 4GB RAM bulunuyor.
5.2 inç boyutunda IPS LCD ekrana sahip olan Nubia Z9’da 16 megapiksellik ana kameraya, 8 megapiksellik ön kamera eşlik ediyor.

shiftdelete