Meizu MX4 Pro İçin Lollipop Müjdesini Verdi

0
1259

Çin’in yükselmekte olan teknoloji markalarından Meizu, amiral gemisi modeli MX4 Pro için Android 5.0.1 Lollipop güncellemesini kullanıma sundu. Güncellemenin detayları bu haberde.

Çin’in hızla yükselmeye devam eden ve popülerliğini koruyan akıllı telefon üreticisi Meizu, Çin pazarında sahip olduğu %4 oranındaki pay ile ZTE’nin bile önünde yer alıyor.

Sürekli taklit gibi görünen yapımları ile eleştirilse de, pek çok farklı yönü de olan Meizu, sonunda uzun zamandır beklenen Android 5.0.1 Lollipop güncellemesini yayınladı.

MEİZU MX4 FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşk olarak Meizu MX4 Pro modeli için yayınlanan Lollipop güncellemesi, Material Design ile güncellenen Flyme 4.5.1 arayüzünü, Meizu MX4 Pro’ya getiriyor.

Söylenenlere göre Meizu MX4

Pro, Android 5.0.1 Lollipop ve yenilenen Flyme arayüz ile birlikte çok daha hızlı ve akıcı bir kullanım sunmaya başlamış.

Güncelleme çok beğenildi

Meizu MX4 Pro kullanıcılarının çok beğendiği Android 5.0.1 Lollipop güncellemesinin geleceği sıradaki modelin MX4 olduğu bilinse de, güncellemenin yayınlanacağı tarih hakkında bilgi verilmedi.

Bakalım MX4 Pro kullanıcılarını çok mutlu eden Android 5.0.1 Lollipop güncellemesi, MX4 modelinde de aynı başarıyı yakalamayı başarabilecek mi?
shiftdelete