Lüks Boyut Değiştirdi: Vertu for Bentley

0
3011

Vertu for Bentley, şimdiye dek piyasaya çıkan en pahalı akıllı telefonlardan biri. Lüks’ün Yeni Adı: Vertu for Bentley fiyatı ve özellikleriyle şaşırtıyor!

Titanyum alaşımdan çerçeveli ve geyik derisi kaplı bir akıllı telefon fazla rağbet görmez sanıyorsanız, Vertu’nun birbiri ardına satışa sunduğu özel seri akıllı telefonlardan haberiniz yok demektir.Bundan birkaç hafta önce, 2GB RAM’li ve “orta sınıf” bütçeleri hedef alan akıllı telefonu Aster‘i duyuranVertu, şimdi de Bentley sahiplerini baştan çıkaracak süper lüks bir modelle karşımızda.Dünya çapında yalnızca 2000 kişinin sahip olabileceği akıllı telefon, Ağustos ayında duyurulan ve çok geçmeden zengin müşterilerin beğenisine sunulan Vertu Signature Touch‘ın makyajlanmış bir modeli.

Akıllı telefonun buzağı derisiyle kaplı ve dikişlerle desenli gövdesinde, Bentley’in o meşhur amblemini görmek mümkün. 2,3GHz’lik dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 çipset, 2GB RAM, 64GB dahili hafıza gibi özelliklere sahip olan akıllı telefon, 4,7 inç’lik 1080p çözünürlüklü bir dokunmatik ekrana sahip.Cihazın ekranı, iPhone 6′larda kullanılacağı söylenen ve yokluğuyla

bizleri hayal kırıklığına uğratan safir kristal koruma camı ile muhafaza altında. 13 megapiksel çözünürlüklü bir arka kamera modülüne sahip olduğu ilan edilen Vertu for Bentley, LTE modem ve kablosuz şarj özellikleriyle birlikte, 15.800$’dan başlayan fiyatlar ile meraklılarıyla buluşacak. Meraklılarının dikkatine!