LG G4 ile iPhone 6 Plus’ın Ekranlar Kapıştı

0
1451
LG G4 ile iPhone 6 Plus’ın  ekranları kapıştı ve kazanan belli oldu! LG’nin kazananı duyurduğu ve resmi internet sitesinden yayınladığı görsel haberimizde…
Bu yılın en çok merak edilen modellerinden birisi olan LG G4 geçtiğimiz günlerde New York, Londra, Paris, Seul ve Singapur ile paralel olarak İstanbul’da da tanıtılmıştı.
Ancak bu defa gelen karşılaştırma haberi bizim ekibimizden değil direk akıllı telefonun üreticisi LG’den. LG yeni tanıttığı modeli LG G4’te yer verdiği ekrana oldukça güveniyor.
LG’nin resmi internet sitesinde yayınladığı LG G4’e ait görüntülerin arasında yer alan iPhone 6 Plus’ın ekranı ile LG G4’ün ekranının karşılaştırılması da zaten bunu kanıtlar nitelikte.
Sitede yer alan görsele baktığımızda ise LG G4’te yer alan Quad HD çözünürlüklü Quantum IPS ekranın, iPhone 6 Plus’ta yer alan Retina HD ekrandan çok daha fazla çözünürlüğe sahip olduğunun vurgulandığını görüyoruz.
Ayrıca LG G4’ün ekranın iPhone 6 Plus’a göre 3.5 milyon daha fazla piksele sahip olduğu ve her ayrıntıyı inanılmaz detaylı şekilde görülebileceği de belirtilmiş durumda.

shiftdelete