iPhone’u Getir Blackberry’yi İndirimle Götür

0
1512
Passport modeli ile tekrar yükselişe geçen Blackberry, yeni bir kampanya ile satışları artırmayı hedefliyor. iPhone’u getir Blackberry’yi indirimle götür … Yıllar boyu geniş qwerty klavyeli cihazları ile beğeni kazanan Blackberry, son yıllarda Android ve Windows Phone’un gelişmesiyle büyük düşüşler yaşamıştı.
Son olarak geçtiğimiz aylarda duyurulan Passport modeli ile “Blackberry Passport Başarısıyla Şaşırtıyor” başlıklı haberimizde sizlere aktardığımız gibi yükselişe geçen Blackberry, yeni bir kampanya ile satışlarını artırmayı hedefliyor. iPhone’u getir Blackberry’i götür şeklindeki kampanya ile Blackberry, 550 Dolar’a kadar indirimle Blackberry modellerini satıyor.
Blackberry’nin indirim kampanyası, sadece Amerika ve Kanada da, 1 Aralık ve 13 Şubat tarihlerinde geçerli olacak. Kampanya kapsamında Blackberry, değerine göre iPhone için 400 Dolar indirim sağlarken, bir de kendisi fazladan 150 Dolar daha indirimle, toplamda 550 Dolar’a varan indirim yapıyor.
Herhangi bir iPhone kullanıcısının en iyi Blackberry cihazı için bile cihazını değiştirmesi ihtimali, bizlere zor görünse de, kampanyanın Amerika ve Kanada’daki kullanıcıları ne denli etkileyeceğini bilemiyoruz.

shiftdelete