Galaxy S6 Edge Plus ve Note 5’e Ait Görseller Sızdı

0
1950

Samsung’un yeni amiral gemisi modelleri olmasını beklediğimiz Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5’e ait görseller sızdı. Her iki cihazın da çalışırken göründüğü fotoğraflar bu haberimizde!

Son zamanlarda çıkan sayısız habere göre Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus, Samsung tarafından 13 Ağustos’ta duyurulacak. Daha önce bu iki cihazla ilgili birçok haber paylaşmıştık, son olarak da S6 Edge Plus’ın dummy (içi boş olan kapaklı modeli) ortaya çıkmıştı. Şimdi ise hem Note 5’in hem de S6 Edge Plus’ın çalışırken ki görüntüleri ortaya çıktı.
Paylaşılan görüntülerde her iki cihazın ağırlıklı olarak ön kısımları görünüyor ve herhangi bir sürprizle karşılaşmadık. Galaxy Note 5’in tasarım olarak Note 4’e benzediğini görüyoruz. Fakat büyük olasılıkla daha ince bir çerçeveyle gelecek olan Note 5’te büyük bir Home tuşu ve yeni bir parmak izi tarayıcı olacak. Yine göründüğü kadarıyla hoparlör delikleri cihazın alt kısmında ve çerçevesi metal olacak.
Galaxy S6 Edge Plus’ın daha önce paylaştığımız haberlerde çok yüksek ihtimalle 3000mAh gücünde bataryasının olacağı belirtiliyor. Yine Note 5’te de 4 GB RAM ve 4100mAh gücünde bir batarya olacak. S6 Edge Plus’ta Exynos 7422, Note 5’te Exynos 7420 yonga setleri bulunacak ve her ikisinde optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 16 MP çözünürlüğünde arka kamera olacak.
Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın çalışırken ki görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

webtekno