Galaxy Note 5 Beklenenden Erken Gelecek!

0
1341

Samsung’un merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu Galaxy Note 5 tahmin ettiğimizden daha erken gelebilir! Detaylar haberimizde… Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her yıl iki amiral gemi modeliyle karşımıza çıkıyor. Mart ayının başındaGalaxy S6 modelini tüketiciyle buluşturan Samsung, şimdilerde ise Galaxy Note serisinin yeni üyesi üzerinde çalışmalara devam ediyor.

Çeşitli render görüntüleri ve özellikleri ile bir süredir gündemimizde olan Galaxy Note 5 hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Samsung Galaxy Note 5 Beklenenden Önce Tanıtılacak Güvenilir bir kaynak olan The Wall Street Journal’ın yaptığı habere göre Samsung, Galaxy Note ailesinin beşinci üyesini beklendiği gibi Eylül ayında düzenlenecek IFA 2015’de değil de Ağustos ayında tüm dünyaya duyuracak. Ağustos ayının başlarında veya ortalarında tanıtılması beklenilen Galaxy Note 5, IFA 2015’de ise yine görücüye çıkartılacak. Samsung’un Galaxy Note 5 tanıtım tarihini öne çekmesinin altında ise Apple’la yıllardır süre gelen rekabet var. Zira Apple her yıl yeni iPhone modelini Eylül ayında tanıtıyor. Buda Samsung’un yeni ürünün bir süre sonra gölgede kalmasına sebep olabiliyor. Galaxy Note 5’in tanıtım tarihini öne alan Samsung, bu sayede yeni modelini daha uzun süre gündemde tutmayı hedefliyor. shiftdelete