Apple Watch Mart Ayında Raflarda

0
1192
Apple’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı akıllı saati Apple Watch mart ayında raflarda … Mart ayında satışa sunulacak Apple Watch ile ilgili detaylar haberimizde.

Uzun süre gündemden düşmeyen dedikoduların ardından, geçtiğimiz yıl Eylül ayında düzenlenen Appleetkinliğinde, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile birlikte tanıtılan Apple Watch için

açıklanan tarih 2015’in başları olmuştu.

Bu açıklamanın ardından Apple tarafından tarih konusunda başka bir bilgi verilmezken, aradan geçen 3 aylık süreçte Apple Watch, moda haftalarından dergi kapaklarına kadar birçok yerde ilgi odağı oldu.

Bu ilginin de bir sonucu olarak ne zaman satışa sunulacağı merak edilen ürünle ilgili olarak son bilgi ise, 9to5mac sitesinden geldi.

Apple’a yakın kaynaklardan elde edildiği belirtilen iddiaya göre Apple, yeni ürünü Apple Watch’ı Mart ayının sonuna kadar Amerika Birleşik Devletlerin’de satışa sunmak üzere hazırlıklarını planlıyor.

Daha önce de başkan yardımcısı Angela Ahrendts’in belirttiği gibi bahar aylarında satışa sunulamı planlanan Apple Watch hakkında gelen bir diğer bilgi ise, Apple’ın mağaza çalışanlarına yönelik eğitimlerinin Şubat ayının ortalarında düzenlenceği yönünde.

İddiaya göre, mağaza büyüklüklerine göre her mağazadan bir yada iki kişi olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan her Apple Store’dan temsilciler Cupertino ya da Austin’de yer alan mağazalarada eğitimalmak üzere görevlendirilecekler.

9 Şubat ile 16 Şubat tarihleri arasında düzenlenmesi beklenilen eğitimden sonra ise, temsilciler kendi mağazalarına giderek mağazalarındaki diğer çalışanları Apple Watch hakkında bilgilendirecekler.

shiftdelete